Dekorglass wśród partnerów konkursu Warsaw Spirits Competition

W tym roku do grona partnerów konkursu i Festiwalu Warsaw Spirits Competition dołączyła firma Dekorglass, jeden z najbardziej cenionych na świecie ekspertów w dziedzinie dekoracji szkła.

Dekorglass to rodzinna polska firma z 25-letnim doświadczeniem, działająca w branży opakowań szklanych. Poprzez stawianie na innowacje i zrównoważony rozwój stali się światowym liderem w dekoracji butelek do wyrobów alkoholowych, bezalkoholowych i perfum.
Od 2019 roku są również właścicielami huty szkła, która ma ponad 170-letnią tradycję. Fabryka położona jest w niewielkiej miejscowości nieopodal Nakła nad Notecią.

W taki sposób piszą o sobie:
Jesteśmy jedną z najbardziej cenionych i innowacyjnych firm zajmujących się produkcją i dekoracją szkła. Współpracujemy z firmami na całym świecie , zmieniając ich pomysły i marzenia w namacalne małe dzieła sztuki.
Nasza historia zaczęła się od zdobienia butelek metodą sitodruku. Od tego czasu, dzięki jasnej i klarownej wizji założycieli, sukcesywnie modernizowaliśmy park maszynowy aby rozwinąć swoją ofertę o nowe innowacyjne metody dekoracji aby sprostać wymaganiom klientów .
Indywidualne podejście to nasz priorytet. Nie ma dwóch takich samych projektów, a każda marka chce się wyróżnić wśród konkurencji. Techniki dekoracji staramy się dobierać tak, aby projekt, nawet jeśli będzie zrobiony na butelce standardowej, wyglądał oryginalnie.

Wiele z projektów Dekorglass znanych jest na rynku alkoholi, są to zawsze eleganckie, doskonale wykończone wzory. Część z tych projektów będzie można zobaczyć 26 października podczas festiwalu Warsaw Spirits Competition 2024, gdyż są to butelki nagradzane w naszym konkursie.

Jeden z projektów realizowanych w Dekorglass

Scroll to Top
Warsaw Spirits Competition logotype

Dostęp zablokowany

Nie spełniasz wymogów dotyczących wieku użytkowników strony.

WSC 2024

Zgłoś swoje uczestnictwo

Czy ukończyłeś/aś 18 lat?