Aktualności

VII Warsaw Spirits Competition

Jury siódmej edycji konkursu Warsaw Spirits Competition rozpoczyna pracę. W składzie jury są: Łukasz Gołębiewski (magazyn „Aqua Vitae”, Spirits.com.pl, przewodniczący jury), Wojciech Gogoliński (magazyn „Czas Wina”, juror i krytyk, autor wielu książek o alkoholach), Łukasz Czajka (magazyn „Aqua Vitae”, ekspert od historii mocnych alkoholi), Marcin Młodożeniec (twórca bloga o wódce

Czytaj dalej

Conopcia z nagrodą publiczności Festiwalu WSC

Wódka Conopcia, marka stworzona przez ICM, otrzymała nagrodę w plebiscycie publiczności Festiwalu Warsaw Spirits Competition. Conopcia to nowa polska wódka konopna, z aromatami świeżych kwiatów konopi, spirytus zbożowy pochodzi z AWW, a ostateczne zestawienie to dzieło Andrzeja Kostyka z Wódek Raciborskich.

Czytaj dalej

Karol Kubicki wyróżniony tytułem Amicus Aqua Vitae

Kapituła nagrody magazynu „Aqua Vitae” zdecydowała przyznać panu Karolowi Kubickiemu tytuł Amicus Aqua Vitae za jego zasługi dla promowania kultury degustacji i wiedzy o dobrych alkoholach. Karol Kubicki jest dyrektorem operacyjnym Grupy AWW, jednego z największych producentów alkoholi z całkowicie polskim kapitałem. Robią alkohole od ziarna do butelki.

Czytaj dalej
Scroll to Top
Warsaw Spirits Competition logotype

Dostęp zablokowany

Nie spełniasz wymogów dotyczących wieku użytkowników strony.

WSC 2024

Zgłoś swoje uczestnictwo

Czy ukończyłeś/aś 18 lat?